Nasze usługi

Wysokiej jakości usługi transportowe

Prowadzimy wysokiej jakości usługi transportowe na terenie całej Wisły i okolic. Zadzwoń aby się umówić!

Co robimy

Prowadzimy działalność przewozu osób taksówkami osobowymi na terenie  Wisły i okolic. U nas szybko zamówisz taksówkę która się podstawi pod wskazany adres. Doświadczeni kierowcy dowiozą Państwa do celu szybko i bezpiecznie. Posiadamy samochody osobowe i busy 8-osobowe z napędem na cztery koła. Organizujemy wycieczki objazdowe po naszej Miejscowości z przewodnikiem PTTK. Jako nieliczni posiadamy uprawnienia konwojenta zwierząt do bezpiecznego przewozu Państwa pupili.

01

Przewóz na latniska

Oferujemy Państwu transfery lotniskowe z okolicznych lotnisk, takich jak Katowice - Pyrzowice, Kraków - Balice, Warszawa, Ostrawa, Wiedeń i inne.

02

Przewóz na dworce

Zawieziemy Państwa na dworce PKP, PKS w Wiśle i jak w Cieszynie, Bielsku - Białej, Katowicach i inne.

03

Nasza flota

Wszystkie nasze samochody posiadają napęd na 4 koła, możliwość zamontowania fotelika do przewozu dzieci. Przewóz rowerów i nart w okresie zimowym. Za nasze usługi zapłacisz również kartą i blikiem.

04

Dowozy do hoteli

Dowieziemy Państwa do wszystkich hoteli, pensjonatów, pokoi gościnnych w Wiśle oraz w Koniakowie, Ustroniu, Brennej, Szczyrku.

05

Dowozy turystyczne

Możliwość transportu do wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych, kolei linowych, karczm regionalnych, restauracji i innych obiektów na Państwa życzenie..

06

Informacje

Udzielamy informacji o trasach, szlakach, obiektach turystycznych . Współpracujemy z kilkoma lokalami hotelowymi na terenie miasta. Pomożemy w zorganizowaniu noclegu, kuligu, wycieczki i wiele innych.

Potrzebujesz pomocy drogowej?

Prowadzimy usługi takie jak: holowanie, odpalanie samochodów przy pomocy kabli, informacje dotyczące okolicznych warsztatów samochodowych.

Co mówią klienci

Zobacz poniżej co mówią nasi klienci!

Pan Bartek jest chyba najlepszym taksówkarzem w Wiśle Samochód zawsze ma czysty i schludny, jest punktualny a w dodatku w dobrej cenie.
Marcin Konieczny
Wisła
Najlepsze Taxi w Wiśle! Jestem stałym klientem Pana Bartka i nigdy się to nie zmieni.
Dawid Piecha
Ustroń
5/5
5/5
5/5
5/5
Zadzowń!
Umów się na odpowiedni dla Ciebie dzień